Posta Kargo:

Muğla Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi

Türk Dili Ve Edebiyatı Bölümü

Kötekli-MUĞLA

Tel:

0 505 525 21 68

0 252 211 15 69

e-mail:

metinbilim@gmail.com

 

Değerli Metinbilim İlgilileri,

Metinbilim Enstitüsü Derneği olarak metinle ilgili yeni açılımlar gerçekleştirmek üzere bir araya gelmiş bulunmaktayız. Bu amaç için toplum karşısına sivil bir tüzel kişilikle çıkmanın her zaman faydalı olacağı açıktır. Ayrıca, bu tür sivil tüzel kişiliklerin kurumsallaşma konusundaki önemi yadsınamaz. Metinbilim Enstitüsü Derneği de bir sivil toplum kuruluşu olarak kurumsallaşma konusunda sizlerin görüş ve katkılarınıza ihtiyaç duymaktadır.

Metinbilim Enstitüsü Üyelik Başvuru Formu, sitemizden temin edilebilir. Derneğe üye olmak için Üyelik Başvuru Formunu doldurup çıktısını alarak, eğer akademik personelseniz akademik özgeçmişinizi de ekleyip posta yoluyla (Ümral DEVECİ Muğla Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Kötekli/Muğla) adresine göndermeniz gerekmektedir.

Tüzük gereği, derneğe üye giriş aidatı olarak 10 TL, Yönetim Kurulu kararıyla da üyeler için aylık 10 TL aidat belirlenmiştir. Derneğimizin hesap numarası Üyelik Başvuru Formunda belirtilmiştir. (Facebook grubu ve sayfasındaki üyelikler ücret gerektirmemektedir.)

Tüm faaliyetlerimizden, öncelikle üyelerimiz haberdar edilecek ve gerçekleştirilecek faaliyetlerde öncelikle üyelerimize öncelik tanınacaktır.

İlginiz, bulunacağınız destek ve katkılarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Not: Üyelik formu için Üyelik Başvuru Formu yazısının üzerine tıklayınız...